Czynne 24h na dobę!

Tel. Kom. 602-774-181
Tel. Stacjonarny: 36 228 01
Ul. Podwalna 18, Radom

Oferta

Zakład pogrzebowy Wieczność oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe, w szczególności organizację i obsługę ceremonii pogrzebowych. Naszym klientom oferujemy takie usługi jak:

  • Eksportacja całodobowa
  • Trumny i urny (drewniane i metalowe)
  • Muzyczna oprawa ceremonii pogrzebowych
  • Klepsydry - bogate wzornictwo, przygotowanie i rozplakatowanie nekrologów
  • Tabliczki metalowe, bogate wzornictwo
  • Ekshumacje zmarłych
  • Kremacja, spopielanie zmarłych
  • Całodobowa chłodnia
  • Karawany pogrzebowe
  • Przygotowanie zwłok do pogrzebu
  • Przewozy uczestników pogrzebów (autokary, busy)
  • Rezerwacja terminów na cmentarzach

 

Nasza oferta jest elastyczna i na bieżąco dostosowujemy ją do potrzeb naszych klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany specjalistycznymi usługami pogrzebowymi, które nie zostały wymieniony powyżej skontaktuj się z nami.

 

Kremacja:
Kremacje - spopielanie zmarłych
Od wielu lat zajmujemy się organizacją kremacji. Gwarantujemy Państwu pomoc w ustaleniu terminu wykonania kremacji oraz miejsca pochowania prochów. Z roku na rok kremacje zyskują coraz więcej zwolenników. Wszelkie informacje związane ze spopieleniem zmarłych znajdą Państwo pod numerem tel: 602774181

Trumny i urny:
Nasza firma od początku istnienia zajmuje się sprzedażą trumien. Wyroby te charakteryzują się starannym wykonaniem, ciekawą formą i nietypowym wzornictwem. Posiadamy trumny dębowe, sosnowe, olchowe oraz na specjalne zamówienie wg życzenia klienta. Mamy w ofercie również małe trumny dla dzieci oraz specjalne trumny ekologiczne do kremacji zmarłych. Więcej informacji na temat trumien znajdą Państwo pod numerem telefonu 602-774-181.

W naszej bogatej ofercie usług pogrzebowych znajdują się również urny. Posiadamy urny z metalu, drewna, kamienia, ceramiki lub kompozytów. Urna służy jako pojemnik na prochy po procesie kremacji. Produkty, jakie Państwu oferujemy charakteryzują się starannym wykonaniem, ciekawą formą i nietypowym wzornictwem.

Transport:
Zajmujemy się transportem krajowym oraz zagranicznym. Gwarantujemy profesjonalny przewóz ciała z należytym szacunkiem i godnością. Zlecając nam taką usługę obdarzają nas Państwo dużą odpowiedzialnością. My, jako firma możemy obiecać, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań. Posiadamy samochody pogrzebowe marki VW transporter. Są to samochody specjalne, posiadające certyfikaty w pełni przystosowane do przewozu zmarłych na terenie kraju oraz całej UE

Oferujemy także przewóz osób uczestniczących w pogrzebie mikrobusem lub autobusem.

 

Z powodu bardzo zróżnicowanej oferty ceny usług pogrzebowych ustalane są indywidualnie. Jednocześnie zapewniamy Państwa, że jakość świadczonych przez naszą firmę usług stoi na najwyższym poziomie, a ceny oferowane przez naszą firmę są konkurencyjne i należą do jednych z najniższych w branży.

 

Organizacja pogrzebu:

Oto podstawowy spis działań, jakie powinniśmy podjąć w przypadku śmierci bliskiej osoby:

1. Wezwanie lekarza, który stwierdzi zgon i wystawi kartę zgonu.
Kartę zgonu przechowujemy w bezpiecznym miejscu, ponieważ będzie potrzebna w Urzędzie Stanu Cywilnego podczas procedury wystawiania aktu zgonu.
2. Telefon do wybranego zakładu pogrzebowego, którego pracownicy przewiozą zmarłego do chłodni
3. Ostateczny wybór zakładu pogrzebowego i dostarczenie odpowiednich dokumentów.
Po przetransportowaniu zwłok możemy wybrać inny zakład. Gdy dokonamy ostatecznego wyboru, przynosimy do biura zakładu odpowiednie dokumenty: kartę zgonu, dowód osobisty, NIP i legitymację ZUS osoby zmarłej, a także – w przypadku osoby żonatej lub zamężnej – współmałżonka. Przydatne jest także zaświadczenie z zakładu pracy lub ostatni odcinek renty albo emerytury.
4. Wystawienie aktu zgonu - Załatwieniem tej formalności zajmuje się najczęściej wynajęty zakład pogrzebowy. Procedura odbywa się w Urzędzie Stanu Cywilnego. Aby otrzymać akt zgonu i jego kopie, dostarcza się do USC wystawioną przez lekarza kartę zgonu oraz dowód osobisty zmarłego.
5. Ustalenie w zakładzie pogrzebowym szczegółów dotyczących pochówku.
- obrządek: świecki czy kościelny,
- forma pochówku: pogrzeb czy kremacja,
- decyzja co do oprawy pogrzebu, wybór trumny lub urny,
- termin uroczystości pogrzebowych: data i godzina.